KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6332503
nr 633 2503
Skulptur
Elfven, Tjur, längd: 28
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2010
kl 19:43:40
2/4 21:59:19